Apie mus

1999 metais įsteigtos įmonės UAB “ELTALIS” pagrindinė veikla - inovatyvūs pastatų inžinerinių sistemų procesų valdymo ir automatizacijos sprendimai. Aukštos kvalifikacijos atestuotų projektuotojų, programuotojų, darbų vadovų ir montuotojų komanda, įgyvendinusi ne vieną įvairaus sudėtingumo projektą, gali pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo projektinės užduoties formavimo iki objekto pridavimo užsakovui ar jo įgaliotai organizacijai.

UAB “ELTALIS” yra oficialus, puikiai pasaulyje žinomo suomių gamintojo, galinčio pasiūlyti plataus spektro ir didelio efektyvumo dažnio keitiklius, VACON atstovas Lietuvoje, turintis autorizuotą serviso centrą.

Turima automatikos skydų gamybos bazė, bendradarbiavimas su daugeliu inžinerinės įrangos gamintojų visame pasaulyje, nuolatiniai darbuotojų kvalifikacijos kėlimai leidžia taikyti pačius naujausius, inovatyviausius ir geriausiai užsakovo poreikius atitinkančius sprendimus.

Patirtis. Pranašumas dirbant su mumis – tai patirtis ir reputacija. Šiai dienai, mes įvykdėme daugiau nei 100 stambių projektų strateginėse vietose: IKEA, Vilniaus universiteto biblioteka, Inkaro biokuro katilinė ir kt.

Mūsų darbo kokybė. Profesionaliai ir laiku suteiktos kokybiškos paslaugos – tai „Eltalis“ vizitinė kortelė. Tarp mūsų partnerių – bendrovės iš Slovėnijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kt.

Mes atviri bendradarbiavimui ir pasiruošę įgyvendinti Jūsų individualius poreikius.