Maisto produktų ir gėrimų gamyba

Kintamos srovės dažnio keitikliai VACON optimizuoja ir padeda išlaikyti maisto pramonei keliamus aukštus reikalavimus, bei atitikti reikalaujamus standartus.

Maisto produktų ir gėrimų gamyba, paremta daugybe automatizuotų procesų, kurių pagrindinis reikalavimas yra patikimumas ir tikslumas. Galiausiai netgi nedidelis gedimas kažkurioje linijos dalyje gali sustabdyti visą procesą ar iššaukti didelius nuostolius, tokius kaip pavyzdžiui, našumo sumažėjimas, higienos reikalavimų neatitikimas, prastova ar gaminamo produkto kokybės pablogėjimas.

Kintamos srovės dažnio keitikliai VACON žymiai sumažina reduktorių, diržų ir kitos įrangos dėvėjimasį, o taip pat reguliuoja sukimosi momentą ir greitį, kad skirtingi produktai ant konvejerio galėtų judėti skirtingu greičiu. Daug gaminamų produktų yra sezoninio vartojimo, o tai iššaukia gamybos apimčių svyravimus metų eigoje. VACON gaminami dažnio keitikliai turi programuojamus loginius valdiklius (PLC), leidžiančius greitai ir paprastai perprogramuoti ir modifikuoti gamybines linijas.

Panaudojimo sritys

Dažna maisto pramonės įmonių problema, tai laisvos vietos trūkumas. Apie tai galvojant, VACON gamintojas siūlo plačią decentralizuotų kintamos srovės dažnio keitiklių gamą. Tokius dažnio keitiklius galima montuoti ne daug vietos užimančiame skyde, o ankštoje nišoje, šalia konvejerio, pakavimo linijos ar ant butelių pilstymo linijos. Tenkinant sanitarinius ir higieninius reikalavimus, būtinas dažnas gamybos įrenginių valymas ir plovimas aukšto slėgio įrenginiais. Įmonės VACON siūlomi dažnio keitikliai sumontuoti IP66/Type 4X korpusuose, gali būti plaunami be papildomų apsaugos priemonių.